Dokonalá láska 01 pro zdravé zuby a dásně 30 ml

Dokonalá láska 01 pro zdravé zuby a dásně 30 ml

Zboží ze stejné kategorie:

75% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XD51, Hmotnost: 0.045 kg
Značka: Dokonalá láska
Přírodní přípravek z esenc. olejů bylin s fytoncidními a antiseptickými účinky. Odstraňuje zubní plak a zubní kámen, působí preventivně proti jejich vzniku a zápachu z úst. Pečuje o dásně a hojí rány. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Láska 01

Přírodní přípravek výrobce Dokonalá láska, který působí proti zubnímu plaku a zubnímu kameni. Problémům, které řeší každý majitel psa, který chce svému kamarádovi dopřát jen to nejlepší. Láska 01 pečuje o zuby Vašeho psa pomocí důmyslného mixu esenciálních olejů z různých bylin. Lásku 01 lze používat preventivně a předejít tak vzniku zubního kamene. Pokud již pes zubní kámen má, pak tento přírodní přípravek zubní kámen naruší a ze zubů odstraní. Kromě odstranění zubního kamene Láska 01 napomáhá v péči o dásně a hojení ran v dutině ústní. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií a tím napomáhá snížit zápach.

Způsob použití:
2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy.
Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až 2 x denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1 x až 3 x týdně. Pouze pro vnější použití.

Složení:
Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciální olej - koriandr.

Upozornění:

Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 014-17/C

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska 01 pro zdravé zuby a dásně 30 ml ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)