Flamingo chladící podložka velikost S 40 x 50 cm

Flamingo chladící podložka velikost S 40 x 50 cm

Zboží ze stejné kategorie:

91% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX513865, EAN: 5411290235181, Hmotnost: 1.580 kg
Značka: Flamingo
Je parný letní den a Váš pes už neví kam se schovat před vedrem. Stresuje ho vedro a dýchá jako „lokomotiva“? Chladící podložky jsou šance jak nechat psa ochladit, Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Chladící podložka pro psy i kočky karlie

Je parný letní den a Váš pes už neví kam se schovat před vedrem. Stresuje ho vedro a dýchá jako „lokomotiva“? Chladící podložky jsou šance jak nechat psa ochladit, nemáte-li zrovna za domem zimní stadion s celoroční ledovou plochou. Nebo jej nemůžete nechat vykoupat v bazénku. Chladící podložka je ta možnost jak nechat bezpečně zchladit i dlouhosrsté psy bez rizika zapaření při koupeli.

Chladící efekt podložky se spouští při kontaktu zvířete a podložky. Jakmile si pes , nebo kočka na podložku lehne dochází k endotermické reakci (teplo se spotřebovává) mezi tělem a podložkou. Můžete si to představit tak, že se podložka „snaží ohřát“ od těla psa, nebo kočky a tím tělu teplo odebírá a ochlazuje ho. Podložka se skládá z chladícího media a nylonového obalu. Podložku není třeba před použitím nijak chladit a její účinnost je v řádu hodin, poté je třeba materiál na hodinku až dvě nechat „odpočinou“ a může se opět použít.

Nikdy neperte v pračce! Pro údržbu stačí jen otřít vlhkým hadrem.

Pro maximální dočasný chladivý efekt lze nachladit v lednici ( při teplotách nad 25C). Používejte však uváženě pro bezsrstá zvířata a březí a kojící samice, aby v důsledku rychlého a velkého schlazení nedošlo k prochladnutí zvířete .   

Upozornění: nadmerným přehrátím dojte k poškození podložky a její funkce. Na poškození podložky přehřátím se reklamace nevztahuje.
Poškozený výrobek nepoužívejte
Uchovávejte mimo dosah dětí

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo chladící podložka velikost S 40 x 50 cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)