Avicentra Delux velký papoušek 20 kg 354

Avicentra Delux velký papoušek 20 kg 354

Zboží ze stejné kategorie:

92% z 1 hodnocení
  
Katalogové číslo: XV4313, EAN: 8594048030997, Hmotnost: 20.000 kg
Značka: Avicentra
Avicentra pro velké papoušky   Směs semen Avicentra pro velké papoušky, deluxe, je přirozenou přírodní potravou pro velké papoušky chované v zajetí. V běžném chovu není potřeba ničím dalším krmivo pro papoušky doplňovat, zvlášť pokud se jedná o tak pestrou směs semen jakou je… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Avicentra pro velké papoušky  

Směs semen Avicentra pro velké papoušky, deluxe, je přirozenou přírodní potravou pro velké papoušky chované v zajetí. V běžném chovu není potřeba ničím dalším krmivo pro papoušky doplňovat, zvlášť pokud se jedná o tak pestrou směs semen jakou je Avicentra deluxe pro velké papoušky. Více jak 10 druhů semen, ořechů a sušeného ovoce. Každý papoušek si vybere to nejlepší. Krmivo podávejte v závěsných miskách pro ptáky, nejlépe v nerezových s šroubovacím držáčkem, aby papoušek krmivo nevysypával. Pravidelně odstraňujte vyloupané slupky zrn, tak aby nepřevrstvila nevyloupaná zrna. Zabráníte tak nadměrnému rozhazování krmiva, když papoušek vyhledává v misce potravu.

Při zvlhnutí mohou semena klíčit nebo plesnivět. Zaplísněné krmivo ihned odstraňte.

Složení: Slunečnice bílá, safrol, burské ořechy, slunečnice žíhaná, kardi, oves bezpluchý, pohanka, banány, kukuřice, dýňová semena, piniové ořechy, čirok bílý, žlutý a černý oves, čirok červený, konopné semeno, hrachové vločky, extrudovaná kukuřice, ananas, rozinky, chili papričky.

Dávkování – dle potřeby chovaných papoušků

Zajistěte neustálý přístup k pitné vodě

Skladujte na suchém, chladném, tmavém místě.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Avicentra Delux velký papoušek 20 kg 354 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)