Avicentra slunečnice černá 500 g

Avicentra slunečnice černá 500 g

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XV9012, EAN: 8594048033226, Počet kusů v kartonu: 16 ks, Hmotnost: 0.505 kg
Značka: Avicentra
Doplňkové krmivo pro hlodavce a ptáky. Olejnina s vysokou tučností se hodí pro hlodavce, ptactvo mírného i exotického pásu. U slepic podporuje snášku v zimním období. Vhodná pro mladá rychle rostoucí, energická zvířata se zvýšeným nárokem na energetickou hodnotu krmiv. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Slunečnice černá

doplňkové krmivo pro hlodavce a ptáky

Slunečnice černá, olejnina se vysokou tučností,vhodná jako krmivo pro hlodavce, ptactvo mírného pásu i exotické ptactvo. Slunečnice se úspěšně naučí loupat i slepice. Vysoká výživová hodnota podporuje snášku v zimním období.

Díky svému vysokému obsahu tuku je vhodná pro zkrmování především mladým, rychle rostoucím energickým zvířatům s možností volného pohybu. Nebo zvířatům v zimním období, kdy jsou zvýšené nároky na energetickou hodnotu krmiv.

Slunečnice černá obsahuje: cca 45 % oleje, bílkoviny, steroly, glyceridy, organické kyseliny (vinná, citrónová a chlorogenová), fosfolipidy a další látky.

Složení: slunečnice černá

Vlhkost 14%

Dávkování: dle potřeby

Při krmení hlodavců a králíků suchým krmivem nezapomeňte zajistit přístup k pitné vodě, nejlépe pomocí napaječky pro hlodavce.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Avicentra slunečnice černá 500 g ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)