Avicentra Delux morče 20 kg 375

Avicentra Delux morče 20 kg 375

Zboží ze stejné kategorie:

92% z 1 hodnocení
  
Katalogové číslo: XV6313, EAN: 8594048032496, Počet kusů v kartonu: 1 ks, Hmotnost: 20.000 kg
Značka: Avicentra
Avicentra krmivo pro morčata deluxe Krmivo pro morčata Avicentra deluxe pro morčata je pestré krmivo, které předčí řadu classic i special . Směs obilovin, semen a granulí jenž obsahuje velice málo pšenice a ovsa. více se objevují - svatojánský chléb -granule pro hlodavce -sušená mrkev… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Avicentra krmivo pro morčata deluxe Krmivo pro morčata

Avicentra deluxe pro morčata je pestré krmivo, které předčí řadu classic i special . Směs obilovin, semen a granulí jenž obsahuje velice málo pšenice a ovsa. více se objevují - svatojánský chléb -granule pro hlodavce -sušená mrkev -sušený banán  -sušená jablka -hrachové vločky -sušené šípky.

Podstatou je, že levných obilovin krmivo pro morčata avicentra deluxe obsahuje menší množství v poměru ku ostatním složkám. Krmivo je pestře barevné, atraktivní a plnohodnotné.Je dobrým základem, který je však třeba obohatit o dostatečné množstvísena a prostředkem pro obrušování hlodavých zubů, na jaře mladými větvičkami ovocných stromů a v zimě minerálním kamenem.

Složení: Obiloviny,semena, vedlejší výrobky rostlinného původu,zelenina,ořechy, ovoce,oleje a tuky, minerální látky, potravinářská barviva, antioxidanty.

Vlhkost 13% Dávkování: dle potřeby zvířat Vyrobeno v české republice

Při krmení hlodavců a králíků suchým krmivem nezapomeňte zajistit přístup k pitné vodě nejlépe pomocínapaječky pro hlodavce.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Avicentra Delux morče 20 kg 375 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)