Arion Health&Care Hypoallergenic 12 kg losos rýže + Arion podložka

Arion Health&Care Hypoallergenic 12 kg losos rýže + Arion podložka

Zboží ze stejné kategorie:

81% z 10 hodnocení
  
Katalogové číslo: WPRC227, EAN: 5414970049399, Počet kusů v kartonu: 1 ks, Hmotnost: 13.000 kg
Značka: Arion
Arion HC Hypoallergenic je vyvinuté pro zlepšení a udržení stavu kůže a srsti. Díky pečlivému výběru vysoce stravitelných přísad toto krmivo eliminuje riziko podráždění a svědění kůže. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Arion HC Hypoallergenic

Arion hypoalergení krmivo pro dospělé psy

 

Krmivo určené pro dospělé psy. Kompletní krmivo pro psy Arion neobsahuje pšenici a tím si udržuje vlastnosti bezlepkového krmiva. Pšenice je nahrazena rýží, která dodává krmivu potřebné množství vlákniny pro správný průchod krmiva trávícím systémem psa. Navíc napomáhá s průchodem krmiva i F.O.S. a M.O.S. přirozeně fermentující vláknina s prebiotickým efektem. Vysoký obsah živočišné složky – moučka z masa lososa, zajišťuje v krmivu dostatek bílkovin, na které tělo Vašeho psa čeká. Živočišný tuk v krmivu Arion je doplněn Ω3 a Ω6 mastnými kyselinami z rybího oleje a antarktického krillu. Takže je nejen zdrojem energie, ale i nenasycených mastných kyselin. Arion HC Hypoallergenic je vyvinuté pro zlepšení a udržení stavu kůže a srsti. Díky pečlivému výběru vysoce stravitelných přísad a vynechání složek s potenciálními alergeny toto krmivo eliminuje riziko podráždění a svědění kůže.

Důležité však je, aby Váš pes měl rád krmivo z ryb.

 

Suroviny:

Rýže, moučka z lososího masa, živočišný tuk, hydrolyzovaný protein z lososa, kvasnice, řepné řízky, sušený antarktický krill, rybí tuk, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

 

Uvedené dávky jsou orientační, je třeba je přizpůsobit kondici psa. Při krmení granulemi je třeba zajistit neustálý přístup k vodě

Analyticky

protein 25,00%
tuk 15,00%
vláknina 2,00%
popel 6,00%
fosfor 0,80%
vápník 1,10%
Doporučené dávkování:
Hmotnost psa v kg Denní dávka v g
5.10.2019 80 - 110
20 - 30 200 - 280
30 - 40 280 - 350

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Arion Health&Care Hypoallergenic 12 kg losos rýže + Arion podložka ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)